3. Divisjon - 2020/2021


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Noobs1210021535140
2Hakuna Matata1210111487239
3MEK 4127051376631
4Åsta U-lag125161294621
5Deset Rørservice124081063716
6Eidsiva123091140213
7Kløpper'n122010101878

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Torsås MEK4MEK 4626.5953158.8
2Jostein HMHakuna Matata1523.52236149.1
3Lars Håkon NoobNoobs3629.95298147.2
4Sindre MEKMEK 42937.84214145.3
5Eggen MekMEK 42637.93719143.0
6Knut NergårdNoobs3624.85069140.8
7John Arvid EidEidsiva3026.24211140.4
8Marius Høie JohansenHakuna Matata36265024139.6
9Therese NoobNoobs3615.44984138.4
10Bjørn Erik HMHakuna Matata3322.34446134.7
11Sebastian DrDeset Rørservice626.6803133.8
12Siri KløppernKløpper'n2416.93200133.3
13Conti MEKMEK 41142.91448131.6
14Ingebjørg ÅuÅsta U-lag918.81176130.7
15Anders MEK4MEK 4328.1391130.3
16Daniel WestlieHakuna Matata1850.32332129.6
17Sverre ÅuÅsta U-lag3326.94264129.2
18Ken MEKMEK 4634.3769128.2
19Peter EidsivaEidsiva1216.51501125.1
20Norunn LembergetÅsta U-lag617.1748124.7
21Oddvar ÅuÅsta U-lag3030.93739124.6
22Kenneth DrDeset Rørservice1817.42223123.5
23Håkan DrDeset Rørservice1921.62281120.1
24Petter DrDeset Rørservice2318.12748119.5
25Vassbotn MEK4MEK 4322.9355118.3
26Torry SkårestuenDeset Rørservice39.7349116.3
27Glenn-Inge MoeEidsiva324.9344114.7
28Ole Steinar EidEidsiva24212727113.6
29Nikolai StudMEK 4323.4340113.3
30Gudbrand EidEidsiva615.4663110.5
31LarsJ DrDeset Rørservice21182233106.3
32Guttorm MekMEK 4321.4315105.0
33Ruth JulusbakkenÅsta U-lag3015.63019100.6
34Sidsel KløppernKløpper'n2114.7190490.7
35Corinne KløppernKløpper'n1816.7161089.4
36Stine Lil KløppernKløpper'n38.524682.0
37Helene KløppernKløpper'n3617.3280778.0
38Celine KløppernKløpper'n33.921471.3
39CamillaS KløppernKløpper'n318.920668.7

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Søndag 9 Mai '21Deset Rørservice04Eidsiva[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21Noobs40Hakuna Matata[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21Noobs40Åsta U-lag[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21Hakuna Matata40Åsta U-lag[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21Deset Rørservice40Åsta U-lag[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21MEK 440Deset Rørservice[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21Noobs31Deset Rørservice[Se resultat]
Søndag 9 Mai '21Deset Rørservice04Hakuna Matata[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21Eidsiva04Noobs[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21MEK 440Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21Hakuna Matata40Deset Rørservice[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21Åsta U-lag40Kløpper'n[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21Eidsiva04Åsta U-lag[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21Noobs31MEK 4[Se resultat]
Torsdag 1 Apr '21Kløpper'n04Hakuna Matata[Se resultat]
Tirsdag 2 Mar '21Kløpper'n04MEK 4[Se resultat]
Tirsdag 2 Mar '21Hakuna Matata40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 2 Mar '21Åsta U-lag04MEK 4[Se resultat]
Tirsdag 9 Feb '21Eidsiva40Kløpper'n[Se resultat]
Tirsdag 9 Feb '21MEK 413Hakuna Matata[Se resultat]
Tirsdag 2 Feb '21Deset Rørservice04Kløpper'n[Se resultat]
Tirsdag 2 Feb '21Noobs40Kløpper'n[Se resultat]
Tirsdag 15 Des '20Hakuna Matata31MEK 4[Se resultat]
Tirsdag 15 Des '20Åsta U-lag40Deset Rørservice[Se resultat]
Tirsdag 15 Des '20MEK 431Noobs[Se resultat]
Tirsdag 15 Des '20Noobs40Åsta U-lag[Se resultat]
Tirsdag 15 Des '20Eidsiva31MEK 4[Se resultat]
Tirsdag 15 Des '20Deset Rørservice40MEK 4[Se resultat]
Fredag 4 Des '20Hakuna Matata40Kløpper'n[Se resultat]
Tirsdag 1 Des '20Noobs40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 1 Des '20Kløpper'n04Åsta U-lag[Se resultat]
Tirsdag 17 Nov '20MEK 440Kløpper'n[Se resultat]
Tirsdag 17 Nov '20Eidsiva13Deset Rørservice[Se resultat]
Tirsdag 17 Nov '20Eidsiva04Hakuna Matata[Se resultat]
Tirsdag 10 Nov '20Kløpper'n40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 10 Nov '20Åsta U-lag22Hakuna Matata[Se resultat]
Tirsdag 27 Okt '20Deset Rørservice04Noobs[Se resultat]
Fredag 16 Okt '20MEK 440Åsta U-lag[Se resultat]
Torsdag 15 Okt '20Noobs40Kløpper'n[Se resultat]
Torsdag 15 Okt '20Kløpper'n04Deset Rørservice[Se resultat]
Tirsdag 6 Okt '20Hakuna Matata31Noobs[Se resultat]
Tirsdag 6 Okt '20Åsta U-lag31Eidsiva[Se resultat]





3. Divisjon - 2019/2020


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Banzai Tigers1212001712548
2Polmix1210021435437
3Eidsiva125071309323
4MEK 4125161184120
5Åsta U-lag(legacy)124171320618
6Deset Rørservice123181225114
7Dolce Gusto12111091488

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Lars Henrik SkavernBanzai Tigers29244821166.2
2Stian BangshaugBanzai Tigers3626.95871163.1
3Arild ÅuÅsta U-lag(legacy)921.21455161.7
4Lisbeth LyseggenPolmix3322.15304160.7
5Lars BtBanzai Tigers3326.54925149.2
6Sindre MEKMEK 41737.82300135.3
7Conti MEKMEK 41442.91849132.1
8Glenn-Inge MoeEidsiva2124.92692128.2
9Pål EidEidsiva1225.71527127.3
10Kenneth DrDeset Rørservice2717.43427126.9
11LundDolce Gusto313.7380126.7
12Gudbrand EidEidsiva515.4632126.4
13Torry SkårestuenBanzai Tigers39.7379126.3
14Eli PmPolmix12171481123.4
15Sverre ÅuÅsta U-lag(legacy)2426.92954123.1
16Ingebjørg ÅuÅsta U-lag(legacy)2118.82573122.5
17Norunn LembergetÅsta U-lag(legacy)2417.12939122.5
18Kristin PmPolmix3320.94043122.5
19KnudsenDolce Gusto512.4607121.4
20Bror Høie ÅvDolce Gusto317.3364121.3
21Eggen MekMEK 42837.93012120.5
22AarhusDolce Gusto89956119.5
23Ole Steinar EidEidsiva27213181117.8
24Vold MEK4MEK 4658.9353117.7
25John Arvid EidEidsiva2526.22936117.4
26Oddvar ÅuÅsta U-lag(legacy)1230.91409117.4
27Petter DrDeset Rørservice2718.13158117.0
28Tove Mette PmPolmix1818.62058114.3
29Torsvik MEK4MEK 41250.41027114.1
30HaramDolce Gusto2850.62485113.0
31Håkan DrDeset Rørservice3321.63702112.2
32Gerd PmPolmix916.7992110.2
33Kristoffer EidEidsiva323.9329109.7
34Thomas DgDolce Gusto20218109.0
35Ken MEKMEK 41634.31729108.1
36Brantenberg MEKMEK 41528.81571104.7
37Ruth JulusbakkenÅsta U-lag(legacy)1515.6148498.9
38Tor Erik ÅvDolce Gusto319.929598.3
39LarsM DrDeset Rørservice129.6114595.4
40LarsJ DrDeset Rørservice91881991.0
41StothersDolce Gusto2444.4162490.2
42SchadeDolce Gusto52145090.0
43AasDolce Gusto2443.4157987.7
44Hans Framnes ÅvDolce Gusto39.319063.3

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Mandag 8 Jun '20Dolce Gusto04Banzai Tigers[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20MEK 440Dolce Gusto[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20Eidsiva40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20Dolce Gusto04Deset Rørservice[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20MEK 404Deset Rørservice[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20Polmix40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20Polmix40Dolce Gusto[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20Eidsiva40Deset Rørservice[Se resultat]
Mandag 8 Jun '20Polmix04Banzai Tigers[Se resultat]
Onsdag 13 Mai '20Banzai Tigers40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Onsdag 13 Mai '20Polmix31Eidsiva[Se resultat]
Onsdag 13 Mai '20Dolce Gusto04Eidsiva[Se resultat]
Onsdag 13 Mai '20Åsta U-lag(legacy)40Dolce Gusto[Se resultat]
Lørdag 7 Mar '20Banzai Tigers40Eidsiva[Se resultat]
Lørdag 7 Mar '20Deset Rørservice04Polmix[Se resultat]
Lørdag 7 Mar '20MEK 404Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Lørdag 7 Mar '20MEK 431Eidsiva[Se resultat]
Onsdag 12 Feb '20Banzai Tigers40Deset Rørservice[Se resultat]
Onsdag 12 Feb '20Polmix31MEK 4[Se resultat]
Mandag 27 Jan '20Deset Rørservice22Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Mandag 27 Jan '20MEK 404Banzai Tigers[Se resultat]
Onsdag 11 Des '19Deset Rørservice13MEK 4[Se resultat]
Onsdag 11 Des '19Polmix31Dolce Gusto[Se resultat]
Torsdag 5 Des '19Eidsiva40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 21 Nov '19Dolce Gusto04Banzai Tigers[Se resultat]
Torsdag 21 Nov '19Åsta U-lag(legacy)04Polmix[Se resultat]
Torsdag 21 Nov '19Eidsiva13Deset Rørservice[Se resultat]
Onsdag 13 Nov '19Dolce Gusto22MEK 4[Se resultat]
Tirsdag 12 Nov '19Åsta U-lag(legacy)31Dolce Gusto[Se resultat]
Tirsdag 12 Nov '19Polmix40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 12 Nov '19Banzai Tigers40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Tirsdag 12 Nov '19MEK 440Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 5 Nov '19Deset Rørservice04Dolce Gusto[Se resultat]
Tirsdag 22 Okt '19Åsta U-lag(legacy)13MEK 4[Se resultat]
Tirsdag 22 Okt '19Eidsiva04Banzai Tigers[Se resultat]
Tirsdag 22 Okt '19Deset Rørservice04Polmix[Se resultat]
Mandag 14 Okt '19Banzai Tigers40Polmix[Se resultat]
Tirsdag 1 Okt '19Banzai Tigers40Deset Rørservice[Se resultat]
Tirsdag 1 Okt '19Polmix40MEK 4[Se resultat]
Lørdag 14 Sep '19Dolce Gusto04Eidsiva[Se resultat]
Lørdag 14 Sep '19Banzai Tigers40MEK 4[Se resultat]
Lørdag 14 Sep '19Deset Rørservice04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]





3. Divisjon - 2018/2019


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Åsta U-lag(legacy)1211011359142.5
2The Fish Bowls1211011442642
3Postmix125161244623
4Åmøtet Vekst126061219423
5Olsenbanden12417962118.5
6Montér12309454612
7Eidsiva121011113277

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Arild ÅuÅsta U-lag(legacy)1821.22769153.8
2Inge TfbThe Fish Bowls3333.54939149.7
3Dan MtrMontér3074.2844140.7
4Reidar GullÅmøtet Vekst3619.64970138.1
5Lars TfbThe Fish Bowls3030.83926130.9
6Norunn LembergetÅsta U-lag(legacy)1217.11571130.9
7Jannick MtrMontér36651566130.5
8Oddvar ÅuÅsta U-lag(legacy)1530.91940129.3
9Torkel TfbThe Fish Bowls3332.74214127.7
10Bror Høie ÅvÅmøtet Vekst2417.33035126.5
11Bjørn PmPostmix321377125.7
12Sverre ÅuÅsta U-lag(legacy)3026.93740124.7
13Even KristiansenOlsenbanden2160.41490124.2
14Eli PmPostmix24172959123.3
15Ingebjørg ÅuÅsta U-lag(legacy)1818.82196122.0
16Tom Kristian PmPostmix69.7725120.8
17Glenn-Inge MoeEidsiva1224.91430119.2
18Daniel WestlieOlsenbanden3350.32838118.3
19Gerd PmPostmix2716.73125115.7
20Johan MtrMontér3665.31377114.8
21Morten Pedersen NordbyOlsenbanden3054.62403114.4
22Martine PmPostmix915.71029114.3
23Gudbrand EidEidsiva915.41020113.3
24Marius Høie JohansenOlsenbanden326339113.0
25Tor Erik ÅvÅmøtet Vekst619.9671111.8
26Kristoffer EidEidsiva523.9556111.2
27Kristin PmPostmix3620.93981110.6
28John Arvid EidEidsiva2526.22588103.5
29Lasse TfbThe Fish Bowls924.1928103.1
30Eggen MekOlsenbanden337.929799.0
31Jarle EidEidsiva33.428695.3
32Ole Steinar EidEidsiva3021285295.1
33Pål EidEidsiva625.756193.5
34Arild ÅvÅmøtet Vekst1816.7166992.7
35Ruth JulusbakkenÅsta U-lag(legacy)1515.6137591.7
36Brantenberg MEKOlsenbanden328.827290.7
37Tor Egil ÅvÅmøtet Vekst918.272180.1
38Kristine ÅvÅmøtet Vekst61144073.3
39Hans Framnes ÅvÅmøtet Vekst39.318662.0
40Ellen ÅvÅmøtet Vekst35.413244.0

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Lørdag 1 Jun '19Postmix22Olsenbanden[Se resultat]
Lørdag 1 Jun '19Olsenbanden04The Fish Bowls[Se resultat]
Lørdag 1 Jun '19Åsta U-lag(legacy)40Olsenbanden[Se resultat]
Torsdag 4 Apr '19Olsenbanden3.50.5Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 4 Apr '19Postmix04The Fish Bowls[Se resultat]
Lørdag 30 Mar '19Åsta U-lag(legacy)40Montér[Se resultat]
Tirsdag 26 Mar '19Montér04Åmøtet Vekst[Se resultat]
Onsdag 20 Mar '19Postmix04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Tirsdag 12 Mar '19Postmix31Åmøtet Vekst[Se resultat]
Mandag 11 Mar '19The Fish Bowls40Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 28 Feb '19Olsenbanden04Åmøtet Vekst[Se resultat]
Tirsdag 26 Feb '19Eidsiva13Åmøtet Vekst[Se resultat]
Tirsdag 26 Feb '19Postmix40Montér[Se resultat]
Tirsdag 26 Feb '19Eidsiva0.53.5Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Tirsdag 12 Feb '19Olsenbanden40Montér[Se resultat]
Mandag 4 Feb '19Åsta U-lag(legacy)31The Fish Bowls[Se resultat]
Lørdag 2 Feb '19Eidsiva40Montér[Se resultat]
Torsdag 31 Jan '19The Fish Bowls31Åmøtet Vekst[Se resultat]
Torsdag 24 Jan '19Postmix40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 22 Jan '19Montér04The Fish Bowls[Se resultat]
Tirsdag 22 Jan '19Åmøtet Vekst04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Fredag 11 Jan '19Montér04Olsenbanden[Se resultat]
Fredag 21 Des '18Eidsiva04Olsenbanden[Se resultat]
Tirsdag 18 Des '18Åsta U-lag(legacy)40Montér[Se resultat]
Tirsdag 11 Des '18The Fish Bowls31Postmix[Se resultat]
Tirsdag 11 Des '18Montér40Åmøtet Vekst[Se resultat]
Onsdag 5 Des '18Postmix04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Tirsdag 4 Des '18The Fish Bowls40Olsenbanden[Se resultat]
Tirsdag 4 Des '18Postmix13Åmøtet Vekst[Se resultat]
Fredag 30 Nov '18Åsta U-lag(legacy)40Olsenbanden[Se resultat]
Tirsdag 27 Nov '18The Fish Bowls40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 27 Nov '18Eidsiva13Montér[Se resultat]
Tirsdag 13 Nov '18Åsta U-lag(legacy)04The Fish Bowls[Se resultat]
Tirsdag 13 Nov '18Postmix04Montér[Se resultat]
Tirsdag 13 Nov '18Olsenbanden13Åmøtet Vekst[Se resultat]
Onsdag 7 Nov '18Eidsiva04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Onsdag 31 Okt '18Åmøtet Vekst40Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 18 Okt '18The Fish Bowls40Åmøtet Vekst[Se resultat]
Torsdag 18 Okt '18Olsenbanden04Postmix[Se resultat]
Lørdag 6 Okt '18The Fish Bowls31Montér[Se resultat]
Tirsdag 2 Okt '18Eidsiva04Postmix[Se resultat]
Tirsdag 2 Okt '18Åsta U-lag(legacy)40Åmøtet Vekst[Se resultat]





3. Divisjon - 2017/2018


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Studentene5401616116
2E66321738615
3Montér5311611015
4The Fish Bowls5311607212
5Åsta U-lag(legacy)4211454910
6Postmix411241037
7Trønderbilene510452745
8Renakameratene600654650

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Dan MtrMontér1274.21803150.3
2Kent Martin StudStudentene1524.92236149.1
3Eirik e6E61531.92193146.2
4Lars TfbThe Fish Bowls1530.82126141.7
5Lars e6E61835.42513139.6
6Nikolai StudStudentene323.4417139.0
7Johan MtrMontér1565.32061137.4
8Inge TfbThe Fish Bowls1533.52022134.8
9Martin StudStudentene1227.71595132.9
10Oddvar ÅuÅsta U-lag(legacy)930.91195132.8
11Eli PmPostmix9171188132.0
12Ingebjørg ÅuÅsta U-lag(legacy)618.8788131.3
13Torry SkårestuenMontér39.7389129.7
14Sverre ÅuÅsta U-lag(legacy)1226.91541128.4
15Lise StudStudentene1523.91913127.5
16Arild TbTrønderbilene619.7754125.7
17Jannick MtrMontér15651857123.8
18Stian RkRenakameratene321.3360120.0
19Martine PmPostmix615.7717119.5
20Arnt TbTrønderbilene925.31062118.0
21Charlotte TbTrønderbilene920.11048116.4
22Jan Inge TbTrønderbilene918.71034114.9
23Jørn TbTrønderbilene1215.31376114.7
24Gerd PmPostmix916.71021113.4
25Anders TfbE6938.81004111.6
26Lasse TfbThe Fish Bowls624.1648108.0
27Torbjørn ÅuÅsta U-lag(legacy)341.3322107.3
28Simen HagenRenakameratene1831.21903105.7
29Marius TykrisetRenakameratene1532.71526101.7
30Thomas RkRenakameratene39.6304101.3
31Kristin PmPostmix1220.9117798.1
32Hans Martin RkRenakameratene315.126789.0
33Robin RkRenakameratene91479388.1

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Onsdag 13 Des '17E622The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 30 Nov '17Trønderbilene13The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 30 Nov '17Renakameratene04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Onsdag 29 Nov '17Postmix04Montér[Se resultat]
Mandag 27 Nov '17E613Studentene[Se resultat]
Torsdag 16 Nov '17Montér22E6[Se resultat]
Torsdag 16 Nov '17Postmix13Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 15 Nov '17Renakameratene04The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 15 Nov '17Åsta U-lag(legacy)31Studentene[Se resultat]
Tirsdag 14 Nov '17Montér40Renakameratene[Se resultat]
Torsdag 2 Nov '17Montér40Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 2 Nov '17Åsta U-lag(legacy)13E6[Se resultat]
Onsdag 1 Nov '17Renakameratene04Studentene[Se resultat]
Tirsdag 24 Okt '17Renakameratene04E6[Se resultat]
Torsdag 19 Okt '17Postmix22Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 19 Okt '17Montér13The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 18 Okt '17Trønderbilene04Studentene[Se resultat]
Torsdag 5 Okt '17E631Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 5 Okt '17Postmix40Renakameratene[Se resultat]
Tirsdag 3 Okt '17The Fish Bowls04Studentene[Se resultat]





3. Divisjon - 2016/2017


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Piranha Rough Riders1413101766952
2Loose Cannons147251573232
3Forsvarsbygg147251539932
4The Fish Bowls146171491925
5Åsta U-lag(legacy)145181287325
6Trønderbilene145271511424
7Studentene146171450822
8Postmix1420121397112

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Espen FbForsvarsbygg313.5468156.0
2Beltsom StudStudentene336.2450150.0
3Mathias SplitzPiranha Rough Riders4223.76139146.2
4VuongPiranha Rough Riders3928.85572142.9
5Bjørn PmPostmix621835139.2
6Kent Martin StudStudentene2124.92911138.6
7Lars TfbThe Fish Bowls4230.85625133.9
8Arild TbTrønderbilene3619.74814133.7
9Martin LcLoose Cannons3350.24392133.1
10Morten FbForsvarsbygg3319.84261129.1
11Thomas PrPiranha Rough Riders2718.53452127.9
12Charlotte TbTrønderbilene1220.11524127.0
13Geir Helge FbForsvarsbygg3917.74910125.9
14Adrian LcLoose Cannons4237.25277125.6
15Lise StudStudentene3623.94459123.9
16Peppes FbForsvarsbygg312.1369123.0
17Susan StudStudentene323.2369123.0
18Ola LcLoose Cannons4232.75158122.8
19Martin StudStudentene1827.72211122.8
20Arnt TbTrønderbilene3325.34034122.2
21Eli PmPostmix30173594119.8
22Sindre PrPiranha Rough Riders310.9358119.3
23Jan Inge TbTrønderbilene1818.72142119.0
24Dag Arild TbTrønderbilene67.8687114.5
25Inge TfbThe Fish Bowls2133.52401114.3
26Tor FbForsvarsbygg1214.71372114.3
27Torkel TfbThe Fish Bowls1832.72047113.7
28Marit ÅuÅsta U-lag(legacy)39340113.3
29Simon LcLoose Cannons647.5670111.7
30Gerd PmPostmix2016.72216110.8
31Martine PmPostmix3915.74143106.2
32Oddvar ÅuÅsta U-lag(legacy)3630.93816106.0
33Luwam StudStudentene1210.91259104.9
34Erik FbForsvarsbygg2416.82507104.5
35Ingebjørg ÅuÅsta U-lag(legacy)318.8313104.3
36Jørn TbTrønderbilene615.3626104.3
37Sverre ÅuÅsta U-lag(legacy)4226.94316102.8
38Kristin PmPostmix3120.93183102.7
39Roger TbTrønderbilene320.4303101.0
40Lasse TfbThe Fish Bowls2424.12399100.0
41Adonay StudStudentene317.229698.7
42Sus StudStudentene37.629698.7
43Farhad StudStudentene38.729397.7
44Torbjørn ÅuÅsta U-lag(legacy)3641.3335893.3
45Ove StudStudentene326.926889.3
46Sara StudStudentene923.478387.0
47Ole Morten TbTrønderbilene310.825284.0
48Simon StudStudentene621.149983.2
49Bjørn TbTrønderbilene616.448981.5
50Steinar TbTrønderbilene315.124381.0
51Tor LcLoose Cannons36.623578.3
52Shumai StudStudentene312.723076.7
53Ali StudStudentene34.518461.3

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Torsdag 29 Jun '17Piranha Rough Riders31Trønderbilene[Se resultat]
Tirsdag 27 Jun '17Piranha Rough Riders40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Mandag 19 Jun '17Loose Cannons40Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Onsdag 31 Mai '17Piranha Rough Riders40The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 31 Mai '17Loose Cannons04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 4 Mai '17Studentene40Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 4 Mai '17The Fish Bowls31Postmix[Se resultat]
Torsdag 4 Mai '17Piranha Rough Riders40Postmix[Se resultat]
Onsdag 3 Mai '17Piranha Rough Riders40Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 20 Apr '17Studentene31Postmix[Se resultat]
Torsdag 20 Apr '17Åsta U-lag(legacy)22Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 19 Apr '17Loose Cannons13Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 6 Apr '17The Fish Bowls13Studentene[Se resultat]
Torsdag 6 Apr '17Postmix13Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 5 Apr '17Åsta U-lag(legacy)40Forsvarsbygg[Se resultat]
Fredag 24 Mar '17Trønderbilene31The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 23 Mar '17Loose Cannons40Postmix[Se resultat]
Onsdag 22 Mar '17Studentene31Forsvarsbygg[Se resultat]
Onsdag 22 Mar '17The Fish Bowls13Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 9 Mar '17Studentene31Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Onsdag 8 Mar '17Trønderbilene13Loose Cannons[Se resultat]
Onsdag 8 Mar '17The Fish Bowls31Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 23 Feb '17Piranha Rough Riders31Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 23 Feb '17Loose Cannons22Studentene[Se resultat]
Onsdag 22 Feb '17Postmix04Forsvarsbygg[Se resultat]
Onsdag 22 Feb '17The Fish Bowls04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 9 Feb '17Studentene04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 9 Feb '17Åsta U-lag(legacy)40Postmix[Se resultat]
Onsdag 8 Feb '17The Fish Bowls13Loose Cannons[Se resultat]
Onsdag 8 Feb '17Trønderbilene22Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 26 Jan '17Åsta U-lag(legacy)04Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 26 Jan '17Postmix13The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 25 Jan '17Forsvarsbygg04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Onsdag 25 Jan '17Trønderbilene40Studentene[Se resultat]
Torsdag 12 Jan '17Trønderbilene31Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 12 Jan '17Postmix31Studentene[Se resultat]
Onsdag 11 Jan '17Forsvarsbygg40Loose Cannons[Se resultat]
Onsdag 11 Jan '17The Fish Bowls04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Mandag 12 Des '16Piranha Rough Riders22Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 8 Des '16Studentene04The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 8 Des '16Trønderbilene13Postmix[Se resultat]
Onsdag 7 Des '16Forsvarsbygg31Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 24 Nov '16Åsta U-lag(legacy)04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 24 Nov '16Postmix13Loose Cannons[Se resultat]
Onsdag 23 Nov '16Forsvarsbygg40Studentene[Se resultat]
Onsdag 23 Nov '16Forsvarsbygg40Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 10 Nov '16Studentene04Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 10 Nov '16Postmix04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Onsdag 9 Nov '16Forsvarsbygg22The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 27 Okt '16Loose Cannons13Studentene[Se resultat]
Torsdag 27 Okt '16Loose Cannons40Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 26 Okt '16The Fish Bowls31Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Onsdag 26 Okt '16Forsvarsbygg40Postmix[Se resultat]
Tirsdag 18 Okt '16The Fish Bowls31Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 13 Okt '16Postmix13Åsta U-lag(legacy)[Se resultat]
Torsdag 13 Okt '16Studentene04Piranha Rough Riders[Se resultat]