3. Divisjon - 2018/2019


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1The Fish Bowls1110011310838
2Åsta U-lag 2109011152534.5
3Åmøtet Vekst126061219423
4Postmix115061134621
5Olsenbanden9405851316.5
6Montér11308454612
7Eidsiva121011113277

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Arild ÅuÅsta U-lag 21522.62352156.8
2Inge TfbThe Fish Bowls30244471149.0
3Dan MtrMontér2774.2844140.7
4Reidar ÅvÅmøtet Vekst3620.84970138.1
5Norunn LembergetÅsta U-lag 21218.61571130.9
6Jannick MtrMontér3364.71566130.5
7Oddvar ÅuÅsta U-lag 21237.31556129.7
8Lars TfbThe Fish Bowls2723.33498129.6
9Sverre ÅuÅsta U-lag 22431.83080128.3
10Bror Høie ÅvÅmøtet Vekst2417.13035126.5
11Torkel TfbThe Fish Bowls3023.43792126.4
12Bjørn PmPostmix321377125.7
13Even KristiansenOlsenbanden1549.41490124.2
14Eli PmPostmix21182571122.4
15Ingebjørg ÅuÅsta U-lag 21520.31835122.3
16Tom Kristian PmPostmix69.7725120.8
17Daniel WestlieOlsenbanden2443.72518119.9
18Glenn-Inge MoeEidsiva1223.31430119.2
19Gerd PmPostmix24162831118.0
20Johan MtrMontér3365.31377114.8
21Morten Pedersen NordbyOlsenbanden2441.52403114.4
22Martine PmPostmix915.71029114.3
23Gudbrand EidEidsiva9101020113.3
24Tor Erik ÅvÅmøtet Vekst620.7671111.8
25Kristoffer EidEidsiva521.5556111.2
26Kristin PmPostmix3318.63563108.0
27John Arvid EidEidsiva2517.42588103.5
28Lasse TfbThe Fish Bowls924.1928103.1
29IkkeNavngitt5Olsenbanden37.129799.0
30Jarle EidEidsiva33.428695.3
31Ole Steinar EidEidsiva3022285295.1
32Ruth JulusbakkenÅsta U-lag 21214.9113194.3
33Pål EidEidsiva610.256193.5
34Arild ÅvÅmøtet Vekst1816.7166992.7
35IkkeNavngitt6Olsenbanden39.527290.7
36Tor Egil ÅvÅmøtet Vekst918.272180.1
37Kristine ÅvÅmøtet Vekst61144073.3
38Hans Framnes ÅvÅmøtet Vekst36.218662.0
39Ellen ÅvÅmøtet Vekst35.413244.0

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Torsdag 4 Apr '19Olsenbanden3.50.5Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 4 Apr '19Postmix04The Fish Bowls[Se resultat]
Tirsdag 26 Mar '19Montér04Åmøtet Vekst[Se resultat]
Onsdag 20 Mar '19Postmix04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Tirsdag 12 Mar '19Postmix31Åmøtet Vekst[Se resultat]
Mandag 11 Mar '19The Fish Bowls40Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 28 Feb '19Olsenbanden04Åmøtet Vekst[Se resultat]
Tirsdag 26 Feb '19Eidsiva13Åmøtet Vekst[Se resultat]
Tirsdag 26 Feb '19Postmix40Montér[Se resultat]
Tirsdag 26 Feb '19Eidsiva0.53.5Åsta U-lag 2[Se resultat]
Tirsdag 12 Feb '19Olsenbanden40Montér[Se resultat]
Mandag 4 Feb '19Åsta U-lag 231The Fish Bowls[Se resultat]
Lørdag 2 Feb '19Eidsiva40Montér[Se resultat]
Torsdag 31 Jan '19The Fish Bowls31Åmøtet Vekst[Se resultat]
Torsdag 24 Jan '19Postmix40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 22 Jan '19Åmøtet Vekst04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Tirsdag 22 Jan '19Montér04The Fish Bowls[Se resultat]
Fredag 11 Jan '19Montér04Olsenbanden[Se resultat]
Fredag 21 Des '18Eidsiva04Olsenbanden[Se resultat]
Tirsdag 18 Des '18Åsta U-lag 240Montér[Se resultat]
Tirsdag 11 Des '18Montér40Åmøtet Vekst[Se resultat]
Tirsdag 11 Des '18The Fish Bowls31Postmix[Se resultat]
Onsdag 5 Des '18Postmix04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Tirsdag 4 Des '18The Fish Bowls40Olsenbanden[Se resultat]
Tirsdag 4 Des '18Postmix13Åmøtet Vekst[Se resultat]
Fredag 30 Nov '18Åsta U-lag 240Olsenbanden[Se resultat]
Tirsdag 27 Nov '18Eidsiva13Montér[Se resultat]
Tirsdag 27 Nov '18The Fish Bowls40Eidsiva[Se resultat]
Tirsdag 13 Nov '18Olsenbanden13Åmøtet Vekst[Se resultat]
Tirsdag 13 Nov '18Åsta U-lag 204The Fish Bowls[Se resultat]
Tirsdag 13 Nov '18Postmix04Montér[Se resultat]
Onsdag 7 Nov '18Eidsiva04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 31 Okt '18Åmøtet Vekst40Eidsiva[Se resultat]
Torsdag 18 Okt '18Olsenbanden04Postmix[Se resultat]
Torsdag 18 Okt '18The Fish Bowls40Åmøtet Vekst[Se resultat]
Lørdag 6 Okt '18The Fish Bowls31Montér[Se resultat]
Tirsdag 2 Okt '18Eidsiva04Postmix[Se resultat]
Tirsdag 2 Okt '18Åsta U-lag 240Åmøtet Vekst[Se resultat]





3. Divisjon - 2017/2018


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Studentene5401616116
2E66321738615
3Montér5311611015
4The Fish Bowls5311607212
5Åsta U-lag 24211454910
6Postmix411241037
7Trønderbilene510452745
8Renakameratene600654650

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Dan MtrMontér1274.21803150.3
2Kent Martin StudStudentene1524.92236149.1
3Eirik e6E61521.62193146.2
4Lars TfbThe Fish Bowls1523.32126141.7
5Lars e6E61825.32513139.6
6Nikolai StudStudentene314.8417139.0
7Johan MtrMontér1565.32061137.4
8Inge TfbThe Fish Bowls15242022134.8
9Martin StudStudentene1227.71595132.9
10Oddvar ÅuÅsta U-lag 2937.31195132.8
11Eli PmPostmix9181188132.0
12Ingebjørg ÅuÅsta U-lag 2620.3788131.3
13Torry SkårestuenMontér38.7389129.7
14Sverre ÅuÅsta U-lag 21231.81541128.4
15Lise StudStudentene1523.91913127.5
16Arild TbTrønderbilene619.7754125.7
17Jannick MtrMontér1564.71857123.8
18Stian RkRenakameratene321.3360120.0
19Martine PmPostmix615.7717119.5
20Arnt TbTrønderbilene925.31062118.0
21Charlotte TbTrønderbilene920.11048116.4
22Jan Inge TbTrønderbilene918.71034114.9
23Jørn TbTrønderbilene1215.31376114.7
24Gerd PmPostmix9161021113.4
25Anders e6E6919.91004111.6
26Lasse TfbThe Fish Bowls624.1648108.0
27Torbjørn ÅuÅsta U-lag 2341.3322107.3
28Simen HagenRenakameratene1819.41903105.7
29Marius TykrisetRenakameratene1519.41526101.7
30Thomas RkRenakameratene39.6304101.3
31Kristin PmPostmix1218.6117798.1
32Hans Martin RkRenakameratene315.126789.0
33Robin RkRenakameratene91479388.1

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Onsdag 13 Des '17E622The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 30 Nov '17Renakameratene04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Torsdag 30 Nov '17Trønderbilene13The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 29 Nov '17Postmix04Montér[Se resultat]
Mandag 27 Nov '17E613Studentene[Se resultat]
Torsdag 16 Nov '17Postmix13Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 16 Nov '17Montér22E6[Se resultat]
Onsdag 15 Nov '17Åsta U-lag 231Studentene[Se resultat]
Onsdag 15 Nov '17Renakameratene04The Fish Bowls[Se resultat]
Tirsdag 14 Nov '17Montér40Renakameratene[Se resultat]
Torsdag 2 Nov '17Montér40Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 2 Nov '17Åsta U-lag 213E6[Se resultat]
Onsdag 1 Nov '17Renakameratene04Studentene[Se resultat]
Tirsdag 24 Okt '17Renakameratene04E6[Se resultat]
Torsdag 19 Okt '17Postmix22Åsta U-lag 2[Se resultat]
Torsdag 19 Okt '17Montér13The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 18 Okt '17Trønderbilene04Studentene[Se resultat]
Torsdag 5 Okt '17Postmix40Renakameratene[Se resultat]
Torsdag 5 Okt '17E631Trønderbilene[Se resultat]
Tirsdag 3 Okt '17The Fish Bowls04Studentene[Se resultat]





3. Divisjon - 2016/2017


Lagoversikt

PlassLagKamperVUTPinnerPoeng
1Piranha Rough Riders1413101766952
2Loose Cannons147251573232
3Forsvarsbygg147251539932
4The Fish Bowls146171491925
5Åsta U-lag 2145181287325
6Trønderbilene145271511424
7Studentene146171450822
8Postmix1420121397112

Spilleroversikt

PlassNavnLagAntall SerierStd. A.PinnerSnitt Pinner
1Espen FbForsvarsbygg313.5468156.0
2Beltsom StudStudentene336.2450150.0
3Mathias PrPiranha Rough Riders4220.36139146.2
4VuongPiranha Rough Riders3927.45572142.9
5Bjørn PmPostmix621835139.2
6Kent Martin StudStudentene2124.92911138.6
7Lars TfbThe Fish Bowls4223.35625133.9
8Arild TbTrønderbilene3619.74814133.7
9Martin LcLoose Cannons3350.24392133.1
10Morten FbForsvarsbygg3319.84261129.1
11Thomas PrPiranha Rough Riders2719.63452127.9
12Charlotte TbTrønderbilene1220.11524127.0
13Geir Helge FbForsvarsbygg3917.74910125.9
14Adrian LcLoose Cannons4237.25277125.6
15Lise StudStudentene3623.94459123.9
16Susan StudStudentene323.2369123.0
17Peppes FbForsvarsbygg312.1369123.0
18Ola LcLoose Cannons4232.75158122.8
19Martin StudStudentene1827.72211122.8
20Arnt TbTrønderbilene3325.34034122.2
21Eli PmPostmix30183594119.8
22Sindre PrPiranha Rough Riders310.9358119.3
23Jan Inge TbTrønderbilene1818.72142119.0
24Dag Arild TbTrønderbilene67.8687114.5
25Inge TfbThe Fish Bowls21242401114.3
26Tor FbForsvarsbygg1214.71372114.3
27Torkel TfbThe Fish Bowls1823.42047113.7
28Marit ÅuÅsta U-lag 239340113.3
29Simon LcLoose Cannons647.5670111.7
30Gerd PmPostmix20162216110.8
31Martine PmPostmix3915.74143106.2
32Oddvar ÅuÅsta U-lag 23637.33816106.0
33Luwam StudStudentene1210.91259104.9
34Erik FbForsvarsbygg2416.82507104.5
35Jørn TbTrønderbilene615.3626104.3
36Ingebjørg ÅuÅsta U-lag 2320.3313104.3
37Sverre ÅuÅsta U-lag 24231.84316102.8
38Kristin PmPostmix3118.63183102.7
39Roger TbTrønderbilene320.4303101.0
40Lasse TfbThe Fish Bowls2424.12399100.0
41Adonay StudStudentene317.229698.7
42Sus StudStudentene37.629698.7
43Farhad StudStudentene38.729397.7
44Torbjørn ÅuÅsta U-lag 23641.3335893.3
45Ove StudStudentene326.926889.3
46Sara StudStudentene923.478387.0
47Ole Morten TbTrønderbilene310.825284.0
48Simon StudStudentene621.149983.2
49Bjørn TbTrønderbilene616.448981.5
50Steinar TbTrønderbilene315.124381.0
51Tor LcLoose Cannons36.623578.3
52Shumai StudStudentene312.723076.7
53Ali StudStudentene34.518461.3

Kampresultater

DatoLagPoengPoengLag
Torsdag 29 Jun '17Piranha Rough Riders31Trønderbilene[Se resultat]
Tirsdag 27 Jun '17Piranha Rough Riders40Åsta U-lag 2[Se resultat]
Mandag 19 Jun '17Loose Cannons40Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 31 Mai '17Piranha Rough Riders40The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 31 Mai '17Loose Cannons04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 4 Mai '17Piranha Rough Riders40Postmix[Se resultat]
Torsdag 4 Mai '17Studentene40Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 4 Mai '17The Fish Bowls31Postmix[Se resultat]
Onsdag 3 Mai '17Piranha Rough Riders40Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 20 Apr '17Studentene31Postmix[Se resultat]
Torsdag 20 Apr '17Åsta U-lag 222Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 19 Apr '17Loose Cannons13Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 6 Apr '17Postmix13Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 6 Apr '17The Fish Bowls13Studentene[Se resultat]
Onsdag 5 Apr '17Åsta U-lag 240Forsvarsbygg[Se resultat]
Fredag 24 Mar '17Trønderbilene31The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 23 Mar '17Loose Cannons40Postmix[Se resultat]
Onsdag 22 Mar '17Studentene31Forsvarsbygg[Se resultat]
Onsdag 22 Mar '17The Fish Bowls13Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 9 Mar '17Studentene31Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 8 Mar '17The Fish Bowls31Forsvarsbygg[Se resultat]
Onsdag 8 Mar '17Trønderbilene13Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 23 Feb '17Piranha Rough Riders31Trønderbilene[Se resultat]
Torsdag 23 Feb '17Loose Cannons22Studentene[Se resultat]
Onsdag 22 Feb '17The Fish Bowls04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 22 Feb '17Postmix04Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 9 Feb '17Studentene04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 9 Feb '17Åsta U-lag 240Postmix[Se resultat]
Onsdag 8 Feb '17The Fish Bowls13Loose Cannons[Se resultat]
Onsdag 8 Feb '17Trønderbilene22Forsvarsbygg[Se resultat]
Torsdag 26 Jan '17Åsta U-lag 204Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 26 Jan '17Postmix13The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 25 Jan '17Forsvarsbygg04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Onsdag 25 Jan '17Trønderbilene40Studentene[Se resultat]
Torsdag 12 Jan '17Postmix31Studentene[Se resultat]
Torsdag 12 Jan '17Trønderbilene31Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 11 Jan '17The Fish Bowls04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Onsdag 11 Jan '17Forsvarsbygg40Loose Cannons[Se resultat]
Mandag 12 Des '16Piranha Rough Riders22Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 8 Des '16Trønderbilene13Postmix[Se resultat]
Torsdag 8 Des '16Studentene04The Fish Bowls[Se resultat]
Onsdag 7 Des '16Forsvarsbygg31Åsta U-lag 2[Se resultat]
Torsdag 24 Nov '16Postmix13Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 24 Nov '16Åsta U-lag 204Piranha Rough Riders[Se resultat]
Onsdag 23 Nov '16Forsvarsbygg40Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 23 Nov '16Forsvarsbygg40Studentene[Se resultat]
Torsdag 10 Nov '16Postmix04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 10 Nov '16Studentene04Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 9 Nov '16Forsvarsbygg22The Fish Bowls[Se resultat]
Torsdag 27 Okt '16Loose Cannons13Studentene[Se resultat]
Torsdag 27 Okt '16Loose Cannons40Trønderbilene[Se resultat]
Onsdag 26 Okt '16The Fish Bowls31Åsta U-lag 2[Se resultat]
Onsdag 26 Okt '16Forsvarsbygg40Postmix[Se resultat]
Tirsdag 18 Okt '16The Fish Bowls31Loose Cannons[Se resultat]
Torsdag 13 Okt '16Studentene04Piranha Rough Riders[Se resultat]
Torsdag 13 Okt '16Postmix13Åsta U-lag 2[Se resultat]